Pažaislio vienuolyne

Balandžio 11 dieną mes, 12b klasės mokiniai, vykome į ekskursiją po Pažaislio vienuolyną. Pamatėme visus gražiausius eksponatus, išlikusius vienuolyne nuo XVII a. Grožėjomės nuostabiomis freskomis, drožiniais bei paveikslais. Pasivaikščiojome po vienuolyno kiemelį, primenantį senus laikus. Ekskursijos gidė papasakojo įdomių istorijų apie šį vienuolyną.
Tai buvo puiki diena, kuri, nors praleista ne mokykloje, suteikė mums naujų žinių ir leido mūsų klasei pabūti drauge galbūt vieną iš paskutinių kartų prieš baigiant mokyklą.

Tekstas - Eidmantės Kalašinskaitės, 12b
fotografijos - Mažvydo Ramanausko, 12b