Mišrus choras „Vyturys“ Šiluvos atlaiduose

siluva2014

Rugsėjo 7-15 d. Šiluvoje švenčiami didieji Šv. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai. Kasmet artėjant atlaidams skelbiama išsami dienų programa, kviečiant į atlaidus atvykti įvairių tarnysčių, profesijų, amžiaus tikinčiuosius. Šv. Mišias aukoja Lietuvos vyskupai, gausiai atvykstantys kunigai iš įvairių Lietuvos vyskupijų. Pamaldose gieda jungtiniai chorai.

Mūsų mokykla jau kelintus metus dalyvauja piligriminiuose žygiuose į Šiluvą. O šių metų rugsėjo 11 d. mokyklos mišrus  choras „Vyturys“, vadovaujamas  mokytojos  Rinaldos Burinskienės, dalyvavo Šiluvos  atlaidų Katalikiškų bendruomenių dienoje  ir giedojo 12.00 val. Šv. Mišiose, kuriose buvo meldžiamasi, kad katalikiškos bendruomenės savo veikla ir gyvenimu liudytu prisikėlusį Kristų. Taip pat šiose Mišiose buvo meldžiamasi už „Marijos radijo“ šeimą, kuri švenčia 10 metų veiklos sukaktį Lietuvoje. Po Šv. Mišių nuskubėjome į Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo koplyčią, kurioje kiekvienas galėjome savo intencijomis pasimelsti ir paprašyti Dievo Motinos užtarimo. Dėkojame direktoriaus pavaduotojai ugdymui Violetai, muzikos mokytojoms Ingridai ir Nijolei, kurios kartu su mokiniais įsijungė į bendrą giesmę. Šią gražią, ramią atlaidų dieną visi jautėmės pakylėtai, džiugiai, o sugiedota giesmė, sukalbėta malda sustiprino mūsų bendruomenę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė