Gavėnios rekolekcijos penktokams

„Nugalėk blogį gerumu“ -  tai gavėnios rekolekcijos 5 klasių mokiniams, kurios vyko  2012-04-02 mokyklos salėje. Rekolekcijos – tai laikas, kuomet palikus visus darbus ir rūpesčius labiau susitelkta ryšiui su Dievu. Susitikus su bendraamžiais dalintasi malda ir tikėjimu. Teorinių ir praktinių užsiėmimų metų mokiniai mokėsi atrasti Jėzų draugų tarpe; inscenizuodami mokėsi spręsti problemas blogį nugalint gerumu, vaišinosi, bendravo, žaidė, maldos metu gilino savo tikėjimą.
Užsiėmimus vedė tikybos mokytojos: V. Petrulienė, V. Daugirdienė ir mokyklos kapelionas G. Stumbras.

Tikybos mokytoja Virginija Petrulienė