Uždekime širdyse šilumą

Advento laikas kviečia mus atsigręžti į šalia esančius, o ypač pačius silpniausius ir labiausiai pamirštus žmones. Norėdami pradžiuginti senolius mokyklos Jono Pauliaus II kuopos ateitininkai ir dalis vienuoliktos klasės mokinių kartu su mokytojomis V. Petruliene ir V. Mileriene aplankė „Pimonovų fondo senelių globos namus“.
Mokiniai seneliams dovanojo ne tik gražiausius sveikinimus, adventinį vaidinimą ir dainas, bet taip pat įteikė savo rankomis gamintus kalėdinius atvirukus bei pačių keptus skanėstus. Po šventinių sveikinimų mokiniai bendravo su seneliais, kurie pasakojo apie savo gyvenimo džiaugsmus, dainavo jaunystės dainas bei deklamavo eiles.
Ne viena mokinė braukė ašarą matydama senukų šypsenas, padėka, jauduliu ir dėkingumu spindinčias akis. Grįždami į namus, mokiniai dalinosi patirtais išgyvenimais ir visi pritarė, jog nepaisant laiko ir gyvenimo naštos, garbingo amžiaus žmonės yra ypač brangūs ir verti pagarbos bei pagalbos.
Senoliai kvietė mus dar kartą juos aplankyti sušilus orams. Mes pažadėjome ir tikrai dar ne kartą pas juos sugrįšime...

Tikybos mokytoja, ateitininkų kuopos globėja Virginija Petrulienė

seneliai2014