Konferencija "Gamtos dėsniai - Kūrėjo paliktos mįslės"

2011 m. gruodžio 9 d. mokykloje vyko respublikinė konferencija "Gamtos dėsniai - Kūrėjo paliktos mįslės". Konferencijos dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Alytaus Šv.Benedikto gimnazijos, Šiaulių J.Janonio gimnazijos, Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos, Šlienavos pagrindinės mokyklos, Kauno Jėzuitų, KTU Vaižganto, Maironio universitetinės, J.Jablonskio gimnazijų, Kauno S.Daukanto, "Purienų", J.Urbšio katalikiškos, "Vyturio" katalikiškos vidurinių mokyklų.

Konferencijos dalyvių pažymas galima atsispausdinti iš Kauno pedagogų kvalifikacijos centro interneto svetainės www.kpkc.lt.

Susipažinkite su konferencijos dalyvių pranešimų tezėmis.