Respublikinis sakralinio giedojimo festivalis Giesmių Giesmelė 2015 “Tyloj pragysta angelas”

Balandžio 11 d. Kaune, Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio parapijoje, šv. Mišiomis prasidėjo respublikinis sakralinio giedojimo festivalis Giesmių Giesmelė 2015 “Tyloj pragysta angelas”.

Festivalio dalyviai šv. Mišiose garbino Viešpatį giesmėmis. Šv. Mišias aukojo kunigas Kęstutis Genys. Festivalyje dalyvavo 35 chorai iš įvairių Lietuvos vietų: Kauno, Vilniaus, Vilkaviškio, Telšių, Rokiškio, Raseinių, Panevėžio, Kupiškio, Klaipėdos, Žemaičių Kalvarijos, Kazlų Rūdos miestų ir rajonų. Bažnyčioje meldėsi ir giedojo keli šimtai įvairaus amžiaus žmonių.

Sakralinio giedojimo festivalyje “Tyloj pragysta angelas” dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinukai – ketvirtų klasių mokinių ansamblis “Vyturiukai”.
Kunigas Kęstutis Genys džiaugėsi vaikais bei jaunimu ir dėkojo jų vadovams bei tėveliams už rūpestį ir pasirengimą festivaliui.

Daugiau informacijos nuorodoje:

Muzikos mokytoja Skaidrė Žemaitienė