Tradicinė Kauno krašto ateitininkų įžodžio šventė

Šį sekmadienį, lapkričio 22 d., Šv. Dvasios bažnyčioje ateitininko įžodį davė daugiau nei 30 Kauno krašto ateitininkų. Mūsų gimnazijos mokiniai, Jono Pauliaus II kuopos ateitininkai atnaujino įžodį. Paulius Dubauskas tapo ateitininku moksleiviu, Kamilė Magylaitė tapo ateitininke moksleive, o buvusi mūsų mokyklos mokinė Miglė Valuckaitė davė studento ateitininko įžodį. Šv. Mišias aukojo Kauno krašto ateitininkų dvasios tėvas D. Vasiliauskas. Po iškilmingos įžodžio priesaikos, ateitininkų globėjai sveikino savo auklėtinius ir visi linksminosi liaudiškoje vakaronėje.

Sveikiname mūsų gimnazijos ateitininkus Paulių, Kamilę ir Miglę. Linkime gyventi Kristumi ir būti pavyzdžiu bei šviesuliais savo gimnazijos bendruomenei!

Jono Pauliaus II kuopos globėja, tikybos mokytoja V. Petrulienė

Ateitininkų šventė