Projektas "Šv. Kazimieras laimina bendruomenes"

Kovo 4 d.  mūsų gimnazijos mokinės Ugnė Frejutė, 8c kl., Miglė Kurelaitytė, 8c kl. ir Gabija Milevičiūtė, IIb kl.  (mokytojos Jurgita Stravinskienė, Vitalija Paulaitienė) dalyvavo  miesto projekte „Šv. Kazimieras -  Lietuvos jaunimo globėjas", vykusiame Kauno Prisikėlimo bazilikoje. Šiais metais akcijos - projekto tema  "Šv. Kazimieras laimina bendruomenes". Renginio metu merginos sukūrė puikų darbą, skirtą mūsų gimnazijos bendruomenei.

Dailės-technologijų MG pirmininkė J. Stravinskienė

kazimieras2 2016