Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Projektas "Šv. Kazimieras laimina bendruomenes"

Informacija

Kovo 4 d.  mūsų gimnazijos mokinės Ugnė Frejutė, 8c kl., Miglė Kurelaitytė, 8c kl. ir Gabija Milevičiūtė, IIb kl.  (mokytojos Jurgita Stravinskienė, Vitalija Paulaitienė) dalyvavo  miesto projekte „Šv. Kazimieras -  Lietuvos jaunimo globėjas", vykusiame Kauno Prisikėlimo bazilikoje. Šiais metais akcijos - projekto tema  "Šv. Kazimieras laimina bendruomenes". Renginio metu merginos sukūrė puikų darbą, skirtą mūsų gimnazijos bendruomenei.

Dailės-technologijų MG pirmininkė J. Stravinskienė

kazimieras2 2016

kazimieras1 2016

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.