Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Kauno apskrities teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas

Informacija

Gegužės 9 dieną Kauno vyriausiajame policijos komisariate vyko Kauno apskrities teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas.

Kauno miestą atstovavo teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmajame etape I vietą laimėjusi „Vyturio“ gimnazijos komanda „Budėk“: Ig klasės mokinės Karina Areškevičiūtė, Saulena Kiškionytė, Ugnė Virvičiūtė, Elvina Venckevičiūtė, Martyna Mikalauskaitė. Po kūrybingo prisistatymo komandos turėjo įveikti vieną užduotį – kuo greičiai ištrūkti iš pabėgimo kambario. Dalyviai, atlikdami pabėgimo kambario užduotį, trumpam tapo tyrėjais ir, pasinaudodami įvairiomis užuominomis, paslėptais kodais, turėjo išaiškinti teisės pažeidimus įvykdžiusį asmenį, ieškoti pėdsakų, įkalčių, įvertinti nusižengimus, nusikalstamas veikas, o pabaigoje rasti raktą nuo pabėgimo kambario.

Šauniai pasirodžiusi „Vyturio“ gimnazijos komanda laimėjo III vietą ir buvo apdovanota vertingais prizais. Sveikiname ir dėkojame Karinai, Saulenai, Ugnei, Elvinai ir Martynai už šaunų dalyvavimą.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

temide 2etapas2018

8 klasių komandos sėkmė istorijos-anglų kalbos orientaciniame žaidime

Informacija

Sveikiname Kauno “Vyturio” gimnazijos 8 klasių komandą, kurią sudarė 8a klasės mokiniai Martynas Šimkus ir Martas Vobolis ir 8c klasės mokinys Matas Klemantavičius, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių interaktyviame integruotame istorijos – anglų kalbos 7-8 klasių mokinių orientaciniame žaidime „Kauno miesto ištakos“ pelniusią prizinę 3 vietą.
Šiame žaidime iš viso dalyvavo 16 komandų iš 16 Kauno miesto progimnazijų ir gimnazijų. „Vyturio“ komanda pademonstravo puikias istorijos, anglų kalbos ir geografijos žinias ir tapo prizininkais. Žaidimas vyko anglų kalba. Per 45 minutes komandų dalyviai Kauno senamiestyje privalėjo surasti 10 istorinių objektų ir anglų kalba atsakyti į istorinius klausimus apie rastus objektus. Komandą ruošė istorijos mokytojas metodininkas Lauras Bartninkas ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Daiva Visockienė.
Komanda ir ją ruošęs istorijos mokytojas Lauras Bartninkas 2018 m. gegužės 31 d. bus pagerbti Kauno istorinėje Prezidentūroje vyksiančioje istorijos olimpiados, konkursų, viktorinų laureatų pagerbimo šventėje, kurią organizuoja Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas

kauno istorija2018

Sveikiname anglų kalbos viktorinos dalyvius

Informacija

Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, laimėjusią 3 vietą Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų 8-9 klasių mokinių viktorinoje anglų kalba ''THE GREAT BIG QUIZ DAY''.

Anglų kalbos mokytoja Vilma Gudelienė

anglu gud2018

Japonijos menų ir kultūros projekto „WABI-SABI: tobulumas netobulume 2“ laureatai

Informacija

Gegužės 4 d. Vilniaus universiteto botanikos sode vykusiame Japonijos menų ir kultūros projekto „WABI-SABI: tobulumas netobulume 2“ uždarymo renginyje už projektui pagamintą vandens žibintą mūsų mokyklos 7d klasės mokinė Justė Motiejaitytė buvo apdovanota laureato diplomu.

Renginio metu apžiūrėjome botanikos sode esantį Japonijos sodą, dalyvavome piešimo, krepšelių, apyrankių bei tradicinių vandens žibintų gamybos pamokose, skanavome tradicinės žaliosios arbatos...

Technologijų mokytoja Rita Pocienė

japonu2018

Vokiečių kalbos olimpiada

Informacija

Saulėtomis gegužės 4-5 dienomis Palangoje vyko šalies vokiečių kalbos olimpiada. Joje Kaunui ir "Vyturio" gimnazijai atstovavo 8a klasės mokinys Tauras Šablavinskas, miesto konkurse užėmęs III vietą.

Palangos Valdo Jurgučio pagrindinėje mokykloje Lietuvos moksleiviai vokiečių kalba atliko įvairias kūrybines rašymo ir kalbėjimo užduotis, vokiškai bendraudami su bendraamžiais iš kitų mokyklų kūrė ir pristatė projektus. Olimpiados organizatoriai surengė moksleiviams gražią akademinę šventę, ekskursiją į "Gintaro muziejų". 
Belieka laukti galutinių rezultatų, tikint Tauro sėkme.

Vokiečių kalbos mokytoja Danguolė Balvočienė

vok olimpiada2018

Sveikiname laureatus armonikierius

Informacija

2018 m. gegužės 4 dieną vyko vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis“.
Sveikiname laureatus armonikierius Martyną Kerdoką ir Joną Morkūną bei jų mokytoją Andrių Morkūną.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanda Zemlevičienė

tramtatulis2018

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados nugalėtojai

Informacija

2018 m. balandžio mėn. 20 – 21 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centre vyko respublikinė technologijų olimpiada "Šimtas ateities ženklų". Teisę dalyvauti II turo etape iškovojo ir du „Vyturio“ gimnazijos mokiniai - tai Ig gimnazijos klasės mokinė Ringailė Čiužaitė ir IIIa klasės gimnazistas Pijus Šumskis.

Abu dalyviai tapo prizininkais.

  • Pijaus Šumskio darbas konstrukcinių medžiagų grupėje laimėjo I-ąją vietą ir buvo apdovanotas I-ojo laipsnio diplomu.
  • Ringailės Čiužaitės darbas mitybos grupėje įvertintas II-ąja vieta ir apdovanotas II-ojo laipsnio diplomu.

Mokinius ruošė technologijų mokytojas metodininkas Rimvydas Ambrulis ir technologijų vyresnioji mokytoja Aušrelė Petronytė.

Technologijų mokytojas Rimvydas Ambrulis

Mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etape - nugalėtojai

Informacija

Balandžio 12 dieną Kauno vyriausiajame policijos komisariate vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas.
Konkurse varžėsi 8 komandos iš Kauno miesto, tarp jų ir „Vyturio“ gimnazijos komanda „Budėk“, kuriai atstovavo Ig klasės mokinės Karina Areškevičiūtė, Saulena Kiškionytė, Ugnė Virvičiūtė, Elvina Venckevičiūtė, Martyna Mikalauskaitė, o meninėje dalyje talkino 7a klasės mokinys Benas Kukenys.
Dalyvių laukė prisistatymas, protų mūšis, sudarytas iš įvairių teisės aktų, bei meninis atsisveikinimas. Atsakymų tikslumą, programų kūrybiškumą ir originalumą vertino komisija, sudaryta iš policijos komisariato, prokuratūros, A. Žikevičiaus „Saugaus vaiko mokyklos“, Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus bei Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus atstovų.

„Vyturio“ gimnazijos komanda, nurungusi 7 komandas, iškovojo pirmąją vietą ir pateko į II „Temidės“ etapą, kuriame varžysis visos Kauno apskrities komandos. Mokiniai buvo apdovanoti vertingais prizais ir padėkos raštu.
Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.
Sveikiname ir dėkojame Karinai, Saulenai, Ugnei, Elvinai, Martynai ir Benui už šaunų dalyvavimą ir atsakingumą ruošiantis konkursui. Dėkojame mokytojams prisidėjusiems bei palaikiusiems šiuos nuostabius mokinius. Linkime sėkmės II etape.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

2018 temide1

Laimėjimai technologijų konkurse „Sidabro vainikėlis“

Informacija

Tradiciniame Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurse „Sidabro vainikėlis“ mūsų gimnazistų darbai buvo įvertinti diplomais bei padėkomis.

Sveikiname Arnedą Dovydaitį (8a kl.) laimėjusį ne tik I vietą Kauno miesto ture, bet ir I vietos diplomą regioniniame ture, Mildą Pociūtę (Ig gimn. kl.) laimėjusią II vietos diplomą regioniniame ture bei Taurą Šablavinską, gavusį padėką už dalyvavimą Kauno miesto ture. Arnedo Dovydaičio pagamintas arkliukas keliaus į respublikinį „Sidabro vainikėlio“ turą.

Linkime sėkmės ir džiaugiamės gražiais mokinių pasiekimais puoselėjant lietuviškų amatų tradicijas.

Technologijų mokytoja Rita Pocienė

Respublikinio meninio skaitymo konkurso laureatas

Informacija

Sveikiname abiturientą Luką Nagelę, tapusį respublikinio meninio skaitymo konkurso "Tarp būtojo ir būsimojo laiko", skirto Lietuvos valstybingumo atkūrimo 1OO-mečiui, laureatu.

Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Savukaitienė

nagele2018

Konkurso, skirto Pasaulinei Žemės dienai, laureatai

Informacija

Kovo 20 d. 7- tų klasių mokiniai dalyvavo iškilmingoje eisenoje Laisvės alėja ir Žemės vėliavos pakėlimo ceremonijoje bei Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų šventiniame renginyje „Mums rūpi Žemės likimas“, skirtame Pasaulinei Žemės dienai. Renginys vyko T. Ivanausko zoologijos muziejuje. Jame buvo apdovanoti mokinių kūrybinių darbų parodos – konkurso „Žemė – mūsų namai“ laureatai, eksponuoti geriausi Kauno miesto moksleivių darbai.

„Vyturio“ gimnazijos 7a klasės mokinių Gertrūdos Labutytės, Gilmantės Kazlauskaitės ir Gerdos Tolvaišaitės darbas „Mes – už švarią Žemę“ ir 3a klasės mokinių Vestos Rybakovaitės, Ugnės Bislytės darbas „Mamos gamtos dovanos laimingai vaikystei“ tapo laureatais ir apdovanoti konkurso diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Dar keturi mūsų gimnazijos mokinių darbai buvo eksponuoti parodoje.

Džiaugiamės visais mokiniais, dalyvavusiais konkurse, jų kūrybiškumu ir sumanumu. Sveikiname konkurso laureatus.

Fizikos mokytoja Regina Rupkutė

 2018zemesdiena

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.