Gimnazijos futbolininkės - Kauno apskrities čempionės

Dar visai neseniai tapusios Lietuvos mokyklų sporto žaidynių prizininkėmis, šįkart merginos sėkmingai pasirodė ir Lietuvos futbolo federacijos organizuotamame Lietuvos mokyklų merginų salės futbolo "LADYGOLAS" turnyre (beje šis projektas pateko tarp 3 geriausių 2016 m. futbolo projektų Europoje).

Kovo 23 d. mūsų gimnazijoje susirinko 7 stipriausios Kauno apskrities komandos, kurios aiškinosi, kas taps čempionėmis ir atstovaus apskričiai finalinėse varžybose. Burtai nebuvo mums palankūs ir jau pačioje pirmoje kovoje teko susitikti su labai stipria Vilkijos gimnazios komanda. Pagrindinis laikas pasibaigė rezultatu 3:3, todėl komandoms teko mušti baudinius. Čia mūsų merginos buvo geresnės ir iškovojo pergalę. Po to merginos 4:1 nugalėjo Raseinių "Šaltinio" progimnaziją, 7:2 Jonavos "Neries" mokyklą, o finale 5:0 Kėdainių Akademijos gimnaziją.

Mūsų gimnazijos merginų salės futbolo komanda tapo Kauno apskrities čempionėmis!

Merginos buvo apdovanotos medaliais, diplomais, o Eva.Jakaitė dar ir geriausios žaidėjos prizu. Mokykla apdovanota sportinės aprangos komplektu, 2 kamuoliais, 8 stoveliais ir taure. Sveikiname K. Areškevičiūtę (8a), E. Jakaitę (8a), M. Visockytę( 8e), J. Vrubliauskaitę (8e), U. Jankauskaitę (7c), L. Vaidelytę (7c), D. Reinikovaitę (7d), K. Bikulčytę (6a), R. Drulytę (6c).

Linkime sėkmės finaliniame turnyre, kuriame balandžio 7 d. Kauno sporto halėje susikaus 10 - ties apskričių čempionės.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Jakas

futbolas2 2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)