Pranešimų anglų kalba čempionato laimėjimas

Respublikiniame 4 klasių mokinių vaizdinių pranešimų anglų kalba čempionate "English speech championship - 2017" dalyvavo 4a klasės mokiniai Gabija Dlugoborskytė ir Ignas Lazaravičius. Mokiniai angliškai įdomiai pasakojo apie savo pomėgius. Igno hobis dėlioti rubiko kubus, kurie būna įvairių dydžių, sužavėjo ir žiūrovus, ir komisiją. Nuostabos šurmulys nuvilnijo per visą salę, kai bekalbėdamas berniukas ištiesė sudėliotą spalvotąjį kubą.

Puikios anglų kalbos žinios, įdomiai pateiktos skaidrės ir gebėjimas viešai kalbėti lėmė džiugią žinią - Ignui, mokytojai ir mokyklai skirta III vieta. Linkime Ignui ir Gabijai sėkmės kituose konkursuose!

Anglų kalbos mokytoja Lina Dovydienė

lazaravicius2017