„Ankstyvosios kregždės“ prizą laimėjo 8c klasės moksleivis

Praėjusi savaitė nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ dalyviams buvo įsimintina. Vienas iš Kauno ar Marijampolės apskričių moksleivių darbo dieną anksčiausiai pateikęs nuotrauką galėjo laimėti papildomai įsteigtą „Ankstyvosios kregždės“ prizą.

Paaiškėjo, kad ligonių kasų organizuojamo nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ savaitės „Ankstyvosios kregždės“ prizą – atmintuką, puodelį, šokdynę, 2017 m. kalendorių ir leidinį „Fotografijos ratas“ - laimėjo mūsų gimnazijos 8c klasės moksleivis Lanas Toleikis. Sveikiname jaunąjį fotografą.

Klasės auklėtoja V.Gudelienė

lanas2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)