Muzikos skyriaus pasiekimai

Sveikiname Muzikos skyriaus mokinius ir mokytojus, pasiekusius svarių laimėjimų konkursuose!

• Akordeonistą Dominyką Zubricą ir jo mokytoją Redą Labanauskienę, XVIII-ojo respublikinio vaikų džiazo muzikos festivalio-konkurso 2017 laureatą ir XII tarptautiniame akordeonistų  konkurse „Ascoltate-2017“ Kaune laimėjusį I vietą solo B5 kategorijoje; II vietą duetų C2 kategorijoje ir II vietą kamerinių ansamblių D2 kategorijoje.
  • XVIII-ojo respublikinio vaikų džiazo muzikos festivalio-konkurso 2017 laureatus: smuikininkų ansamblį ir pianistę Agnę Keturakytę bei jų mokytojas Jolantą Pienauskienę, Danutę Sūnelaitienę ir Aušrą Banaitienę.

smuikininkes2017 m

• Vaikų ir moksleivių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų - konkurso „Tramtatulis - 2017“ Kauno turo laureatus:
  1. Vidmantą Paleckį (mokyt. A. Kasperavičius),
  2. Jokūbą Goscevičių (mokyt. A. Kasperavičius),
  3. Martyną Kerdoką (mokyt. A. Morkūnas).
  • Lietuvos akordeonistų konkurso „Vilnius-2017“ I-mos vietos laureatą Bernardą Švarplį (mokyt. Diana Medėkšaitė –Balčiūnienė).
  • XI tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurso-festivalio „Giovani Virtuosi“ Alytuje diplomantus:

1. Ugnę Lukaševičiūtę IV kl., fortepijonas - diplomantė (mokyt. Sigutė Garšanovė)
2. Miglę Teresaitę VIII kl., fortepijonas - laureato diplomas (mokyt. Sigutė Garšanovė)

• XII tarptautinio akordeonistų konkurso „Ascoltate-2017“ Kaune laureatus:

1. Tomą Česnavičių - I-os vietos laureato diplomas kategorijoje (mokyt. Irina Judickienė),
2. Kristupą Štaboką - II-os vietos laureato diplomas A1 kategorijoje (mokyt. Diana Medėkšaitė –Balčiūnienė),
3. Bernardą Švarplį – II-os vietos laureato diplomas A2 kategorijoje (mokyt. Diana Medėkšaitė –Balčiūnienė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanda Zemlevičienė

Norėdami peržiūrėti nuotraukų albumą, spauskite esantį žemiau paveikslėlį

Muzikos skyriaus laimėjimai

ES paramos projektas