Lietuvos gimnazijų mišrių chorų konkursas "Dainuok ir keliauk - 2017"

Kauno "Vyturio" gimnazijoje balandžio 22 dieną vyko septynioliktasis Lietuvos gimnazijų mišrių chorų konkursas "Dainuok ir keliauk - 2017". Konkursui atsiųstame Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko prof. Viktoro Pranckiečio sveikinime parašyta: "Džiugu, kad įsipareigojate būti Lietuvos kultūros ambasadoriais keliaudami po svečias šalis. Linkiu Jums nenuilstamo ryžto ir drąsos toliau žengiant meniniu keliu profesinėje srityje bei meilės Tėvynei. Skleiskite ją ne tik čia, bet ir už mūsų valstybės ribų". Paramos fondo "Polihimnija" prezidentas prof. Albinas Petrauskas pasveikino konkurso dalyvius ir padėkojo konkurso rėmėjams, kurių dėka kolektyvai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis.

Pagrindinį konkurso prizą – kelionę po Europą laimėjo Vilniaus jėzuitų gimnazijos mišrus choras "Krantas". Klaipėdos Vydūno gimnazijos mišrus choras, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos mišrus choras "Vaivora" ir Kauno "Vyturio" gimnazijos mišrus choras "Vyturys" buvo apdovanoti kelionėmis po Lietuvą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

dainuok2017 1

dainuok2017-2

ES paramos projektas