Šalies folklorinių šokių varžytuvės "Patrepsynė - 2017"

Šalies mokinių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2017“ finalas vyko 2017 m. gegužės 13 d. Šiaulių raj. Kurtuvėnų dvaro centre. Iš Kauno į konkursą vyko tik penkios geriausiai atrankiniame etape pasirodžiusios poros. Respublikiniame konkurse dalyvavo net 56 geriausiai šokančios poros iš visos Lietuvos.

„Vyturio“ gimnazijai atstovavo trys šokėjų poros iš 4b klasės: Justė Aurylaitė ir Nojus Kmitas, Andrė Zajankauskaitė ir Laurynas Kaluginas, Kamilė Vonžodaitė ir Laurynas Kimantas.

Folklorinių šokių varžytuvės vyko labai įtemptai, nes visi šokėjai buvo labai gerai pasiruošę. Iš visų šokančių vaikų komisija į finalą atrinko keturias geriausiai šokančias poras. Vėliau šios atrinktos poros finale šoko dar kartą. Iš jų komisija rinko pačią geriausią šokėjų porą.

Visos trys „Vyturio“ šokėjų poros visuose penkiuose šokiuose buvo išrinktos į geriausiai šokančių porų ketvertuką! Ypač džiaugiamės, kad  Andrė Zajankauskaitė ir Laurynas Kaluginas laimėjo geriausiai šokančios poros nominaciją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

patrepsyne2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)