Fizikos bandymai aplink mus 2017

Šių metų gegužės 15 dieną Kaune KTU III rūmų salėje vyko baigiamoji respublikinio konkurso "Fizikos bandymai aplink mus 2017" konferencija. III gimn. kl. mokiniams Domantui Jakui ir Tautvydui Laugalaičiui pateikusiems video darbą "Gazas - stabdis" atiteko nominacija už originalumą. Džiaugiamės puikiais pasiekimais!

Fizikos mokytojas Vytautas Baršauskas

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)