KINGS olimpiados apdovanojimai

KINGS apdovanojimai - turime kuo didžiuotis!

Rugsėjo 19-sios rytą gabūs „Vyturio“ gimnazijos mokiniai skubėjo į informacinį centrą, kuriame buvo pagerbti tarptautinės KINGS olimpiados dalyviai. Gabūs mokiniai buvo apdovanoti tarptautinio konkurso diplomais už pasiekimus anglų kalbos ir matematikos konkursuose:

Ignas Lazaravičius iš 5 klasės
Benigna Ramoškaitė iš 5 klasės
Dovydas Žižys iš 6 klasės
Kotryna Prasauskaitė iš 7 klasės
Milda Rybakovaitė iš 7 klasės
Benas Bieliauskas iš 7 klasės
Benas Kukenys iš 7 klasės
Barbora Balodaitė iš 8 klasės
Martynas Mickus iš 9 klasės

Gabumas yra įgimtas, bet ne statiškas, jis kinta, kokybiškai vystosi praktinėje veikloje. Jei įgimti gabumai neplėtojami, nelavinami, jie negali pasireikšti. Pastebėti, atpažinti ir tinkamai nukreipti gabų moksleivį visų mūsų pareiga. Mokytojai, tėvai, moksleiviai bendradarbiaudami gali kalnus nuversti. Tuo įsitikinome besidžiaugdami vyturiukų pasiekimais. Kasdieninis visų indėlis tampa neišsemiama kūrybine terpe, kurioje kiekvieną dieną visų mūsų pastangomis asmenybių daigeliai nepaliauja stiebtis aukštyn.

Anglų kalbos mokytoja Lina Dovydienė

kings20170919

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)