Startuolių mugė „Tavo sėkmės startas!“

Tarptautinei verslumo savaitei paminėti lapkričio 17 dieną buvo surengta pirmoji šiais metais moksleivių mokomųjų bendrovių mugė. Mokyklai atstovavo IV gimn. klasės mokinės Rugilė Barčinskaitė, Saulenė Sakavičiūtė, Monika Katlauskaitė, Gabriele Grigonytė, sukūrę MMB „Night Flash“.

Moksleivių mokomosios bendrovės komandai įteikta nominacija už geriausią reklaminį stilių.

Mokinių verslo idėja – įvairių dizainų priklijuojami atšvaitai, kepurės su atšvaitine medžiaga, pakabukai, batų raišteliai ir kt. Nominaciją įsteigė UAB Aconitum įmonės atstovai. Renginį „Startuolių mugė „Tavo sėkmės startas!“ organizavo Aleksandro Stulginskio universitetas, ASU Ekonomikos ir vadybos fakultetas, ASU EVF Verslumo ugdymo centras, Kauno „Saulės“ gimnazija, Lietuvos Junior Achivement.
Nuoširdūs sveikinimai!

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

startuoliai2017

ES paramos projektas