Sveikiname krepšininkus!

"Puiki, šiuolaikinė, atnaujinta mūsų gimnazijos sporto salė!" - taip po kūno kultūros pamokos džiaugėsi mokiniai, pirmieji išbandę naują sporto salės grindų dangą.
Atnaujinta sporto sale ypač džiaugėsi mūsų gimnazijos abiturientai, krepšininkai Vitalijus Kozys, Lukas Uleckas ir Grantas Vasiliauskas, tapę Europos 2017 m. vaikinų iki 18 metų III vietos laimėtojais. Šie vaikinai yra Lietuvos krepšinio rinktinės bei Kauno "Žalgirio" dublerių komandos žaidėjai.
Didžiuojamės mūsų šauniaisiais krepšininkais ir linkime jiems visokeriopos sėkmės!

Kūno kultūros mokytojas Algirdas Liumparas

sporto2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)