Sportuojanti mergaitė - būsima olimpietė

Lapkričio 18 d. vyko respublikinės tradicinės estafečių varžybos "Sportuojanti mergaitė - būsima olimpietė". Varžybose dalyvavo 9 komandos iš įvairių Lietuvos miestų. Mūsų gimnazijos komandą sudarė Kamilė Magylaitė, Aigustė Lukauskaitė, IIIa kl., Monika Kunauskaitė, Ūla Skačkovaitė, IIIb kl., Vaida Buliuolytė IIa kl., Karina Areškevičiūtė Ig kl. Komandos varžėsi penkiose įdomiose, bet kartu ir labai sudėtingose estafetėse. "Vyturio" gimnazistės po atkaklios kovos iškovojo II-ąją vietą. Merginos buvo apdovanotos taure, medaliais ir asmeninėmis dovanomis. Visos džiaugėsi laimėjimu, nes komandas prizininkes skyrė vos keletas sekundžių.

Kūno kultūros mokytojos Skaidrė Daukšienė ir Dalia Ziberkaitė

estafete1

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)