Mokyklos audito rezultatai

Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros komanda 2011 m. balandžio 4 - 8 dienomis vertino Viešąją įstaigą Kauno "Vyturio" katalikišką vidurinę mokyklą.

Išrašas iš Nacionalinės vertinimo agentūros 2011-06-01 išorės audito ataskaitos Nr. IS-194:

Stiprieji mokyklos veiklos aspektai:
1. Bendruomenės nariai didžiuojasi savo mokykla, puoselėja ir kuria tradicijas (1.1.2., 1.1.3.).
2. Mokykla atvira ir svetinga (1.1.5.).
3. Klasių mikroklimatas palankus mokymuisi (1.1.6.).
4. Skatinamas pageidaujamas mokinių elgesys (1.3.2.).
5. Pasirenkamųjų programų pasiūla atitinka daugumos mokinių poreikius, interesus ir mokyklos galimybes (2.1.4., 2.1.5.).
6. Dauguma mokinių atsakingi už savo mokymąsi (2.4.1.).
7. Geri neakademiniai, ypač meniniai, mokinių pasiekimai (3.2.2.).
8. Rūpinimasis mokiniais skatina jų asmenybės ir socialinę raidą (4.1., 4.3.1.).
9. Kryptinga pagalba planuojant karjerą (4.4.).
10. Vadovai demokratiškai organizuoja mokyklos veiklą (5.3.1., 5.4.2.).

Tobulintini mokyklos veiklos aspektai:
1. Metodų, skatinančių mokinių aktyvumą ir bendradarbiavimą, taikymas (2.3.1., 2.2.3.).
2. Mokymo (-si) veiklos diferencijavimas ir individualizavimas, atsižvelgiant į mokinių poreikius (2.5.2, 4.3.2).
3. Mokinių pažangos stebėjimas, vertinimas ir gautos informacijos panaudojimas pamokose (2.6.1., 3.1.1.).
4. Metodinė veikla, užtikrinant ugdymo kokybę ir veiksmingumą (5.1.3, 2.1.1.).
5. Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo procedūra, gautų išvadų panaudojimas planavimui (5.2.).

Mokykla pagirta už sėkmingą Muzikos skyriaus, plėtojančio mokinių meninę raišką, veiklą.

Po išorės vertinimo pateiktų rekomendacijų, mokykla pasirengė veiklos tobulinimo planą, dalį tobulintinų aspektų planuoja gerinti 2012 metais.

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)