Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Gimnazija - konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ laureatė!

Informacija

Kauno m. Savivaldybės didžiojoje salėje įvyko mokyklų aplinkos puošimo konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ aptarimas ir laureatų apdovanojimas. MŪSŲ GIMNAZIJA, pasipuošusi vandenyno pasaulio akcentais ir sukūrusi jaukią ir netikėtą kalėdinę nuotaiką, TAPO ŠIO KONKURSO LAUREATE! Džiaugiamės apdovanojimu ir dėkojame visai mokyklos bendruomenei, padėjusiai įgyvendinti dailės ir technologijų mokytojų šventinio gimnazijos puošimo sumanymą.
Sveikiname mokinius, originaliomis kalėdinėmis kompozicijomis nustebinusius ne tik draugus, mokytojus, bet ir vertinimo komisijos narius.

Sveikiname kalėdinių kompozicijų laureatus:

  • Viktoriją Ardišauskaitę, III gimn. kl., už kompoziciją „Iš močiutės skrynios“.
  • Kantvilę Balvočiūtę, III gimn. kl., už kompoziciją „Miško dvasia“.
  • Joną Statkevičių, 7d kl., už kompoziciją „Raštuota eglutė“
  • Justę Gapšytę, Laurą Staniulytę, 7d kl., už kompoziciją „Auksinės Kalėdos“

Dailės ir technologijų MG pirmininkė Jurgita Stravinskienė

dipl kaledos1 

dipl kaledos2 

dipl kaledos3

Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Informacija

Sausio 12 d. nuo pat ryto visi bendruomenės nariai į gimnaziją rinkosi segėdami simbolinėmis neužmirštuolėmis, o nuo 8 val. gimnazijos languose sužibo atminimo žvakelės Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mokytojai kartu su mokiniais tylos minute pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę, prisiminė Sausio 13-osios įvykius.

Gimnazistams netradicinę istorijos pamoką vedė ir savo gyvais prisiminimais dalijosi Lietuvos Respublikos Seimo narys Kazys Starkevičius. Po išskirtinės istorijos pamokos mokiniai LR Seimo nariui dovanojo simbolinę neužmirštuolę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

sausio13 2017

Lietuvių kalbos olimpiados I turo laimėtojai

Informacija

liet olimpiada2018

 

2 vieta jaunimo vaizdo reportažų konkurse

Informacija

Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse "Kadro nominacijos 2017" grupėje "Laisva tema" Greta Vaižgėlaitė, IV gimn. kl., pristatė vaizdo  reportažą "Gyvenimas po prieglaudos" ir laimėjo 2 vietą (dailės mokytoja Vitalija Paulaitienė).

Sveikiname!

vaizgelaite2017

IT olimpiadoje - I ir III vietos!

Informacija

Lietuvos mokinių 29-sios informatikos olimpiados II-jame etape su kitų Kauno miesto mokyklų ir gimnazijų mokiniais rungėsi ir geriausi mūsų programuotojai - Titas Petrauskas, Karolis Kriaučionis, Algirdas Pocius, Arūnas Zamalis, Simas Ulčickas ir Šarūnas Genys. Mokinius ruošė IT mokytoja Jolanta Narauskienė.

Džiaugiamės puikiais gimnazistų rezultatais Kauno mieste:

  • Karolis Kriaučionis, III gimn. kl. - 1 vieta.
  • Arūnas Zamalis, IV gimn. kl. - 3 vieta.

Šie mokiniai yra pakviesti į III-jį olimpiados etapą. Linkime sėkmės!

IT mokytoja J.Narauskienė

Pirmosios mini golfo varžybos

Informacija

Sausio 10 dieną mūsų gimnazijoje pirmą kartą buvo surengtos mini golfo varžybos. Jose dalyvavo 5 klasių komandos po 5 mokinius iš kiekvienos klasės. Geriausiai šiose varžybose sekėsi 5c klasei, antroje vietoje liko 5a klasė, trečioje - 5b. Asmeninėje įskaitoje pirmąją vietą, surinkusi 210 taškų, iškovojo Beatričė Šutaitė, antrąją vietą po papildomos persirungimo rungties iškovojo Gabija Laimutytė, trečiąją - iškovojo Elinga Pumputytė. Komandos buvo apdovanotos diplomais, visi dalyviai gavo prisiminimo dovanėles - kalendorius. Mokiniai džiaugėsi varžybomis ir su nekantrumu lauks kitų metų, kai patobulinę savo įgūdžius galės vėl rugtyniauti tarpusavyje.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė

minigolfas2018

Integruotas dalyko ir užsienio kalbos mokymas

Informacija

Mokytojų kvalifikacijos kėlimo projekto Erasmus+ metu tarptautiniuose mokymuose įgytos žinios sėkmingai taikomos praktinėje veikloje pamokų metu siekiant labiau sudominti, įtraukti mokinius į mokymosi procesą ir padaryti jį patrauklesnį. Vienas iš pavyzdžių - integruota anglų kalbos ir pilietiškumo pagrindų pamoka "Istorinių datų Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje paminėjimas. Žmonių pilietiškumas ir patriotiškumas" Ig klasėje. Pamoką vedė istorijos mokytojas Lauras Bartninkas ir anglų kalbos mokytojos Daiva Visockienė, Vaida Paulauskienė. CLIL metodas (integruotas dalyko ir užsienio kalbos mokymas) pamokoje apie svarbias istorines šventes tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje puikiai padėjo mokiniams dėmesį telkti ne tik į kalbos mokėjimą ir nekalbinio dalyko mokymą, bet kartu tobulino ir tokius įgūdžius kaip bendradarbiavimas, kūrybiškumas, pilietiškumas bei kritinis mąstymas.

Prisiminę pagrindines valstybines šventes savo šalyje, mokiniai mėgino įvardyti ir keletą žinomų datų, svarbių Didžiajai Britanijai. Tiesa, apie pastarąją žinių turėjo mažiau. Vėliau dirbdami grupėse ir pasitelkę savo turimas žinias bei internete randamus duomenis, rinko ir sistemino informaciją apie Lietuvos ar Didžiosios Britanijos svarbias datas pagal konkrečiai pateiktus klausimus. Atlikę darbą grupėse, mokiniai pristatė rezultatus klasei, balsavo už įdomiausią ir informatyviausią pristatymą.

Džiaugiamės, kad pamokų integracija padeda tiek mokiniams įvairiapusiškai atsiskleisti, tiek ir mokytojai. Bendradarbiaudami ir mokiniai, ir mokytojai pasisemia daugiau patirties vieni iš kitų.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas
Anglų klabos mokytojos Daiva Visockienė ir Vaida Paulauskienė

anglu istorija

Nuo šv. Martyno iki Trijų Karalių

Informacija

Šv. Martyno dienai skirtomis Šv. mišiomis Jėzuitų bažnyčioje ir eisena su žibintais senamiesčio gatvelėmis prasidėjo šventiniai renginiai, kuriuose dalyvavo ir vokiečių kalbą besimokantys mūsų gimnazijos mokiniai. Jie deklamavo eiles, dainavo, inscenizavo vokiečių kalba, o jiems noriai talkino savanorė Paulina Schulz iš Vokietijos. Jaunoji pagalbininkė supažindino mūsų mokinius su žiemos švenčių papročiais ir tradicijomis jos šalyje, aktyviai įsitraukė į šventinę programą, kurios metu ji grojo ukulėle, dainavo vokiškas dainas, o mūsų mokiniai galėjo ne tik pamatyti, išgirsti, bet ir patys tarti vokišką šventinį žodį.

Vokiečių kalbos mokytoja Danguolė Balvočienė

vokieciu2017

Konkurso "Kompiuterinė Kalėdų pasaka" laimėjimas

Informacija

Respublikiniame informatikos konkurse "Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017" mūsų gimnazijos 7d klasės mokinės Justės Motiejaitytės piešinys įvertintas 3 vietos diplomu! Konkurso nugalėtojų apdovanojimo šventė vyko gruodžio 22 dieną Kauno miesto savivaldybėje.

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

2017komp kaledos

Arkivyskupų kalėdinis sveikinimas

Informacija

sveik kunigai2017

 

Kalėdinė „Startuolių mugė“ LR Vyriausybėje

Informacija

2017 m. gruodžio 15 d. LR Vyriausybėje vyko Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė - konkursas. Mugėje dalyvavo 41 mokinių mokomoji bendrovė iš skirtingų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų. Šiais metais Kauno „Vyturio“ gimnazijai puikiai atstovavo mokinių mokomoji bendrovė (MMB) „Night Flash“: mokinių mokomosios bendrovės prezidentė Rugilė Barčinskaitė (IV gimn. kl), bendrovės narės: Monika Katlauskaitė (IV gimn. kl), Saulenė Sakavičiūtė (IV gimn. kl), Gabrielė Grigonytė (IV gimn. kl). Mokinės kuria savos gamybos atšvaitus, atšvaitinius pakabukus, batų raištukus, skėčius ir kt.

Džiaugiamės rezultatu ir sveikiname komandą laimėjus nominaciją „Darniausia komanda“, kurią įteikė „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška. Dovana komandai – kelionė traukiniu Lietuvoje į abi puses.

Daugiau informacijos rasite internete https://verslas.lrytas.lt/ 

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

apdo mmb 2017

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.